Zakupy w FABERLIC Polska

Od czego zacząć?

Jeżeli chcesz kupować kosmetyki FABERLIC musisz założyć bezpłatne konto. Rejestracja jest bardzo prosta, zajmuje dosłownie kilka minut. 

Dlaczego warto zarejestrować się właśnie na tej stronie?

Rejestrując się na tej stronie masz pewność, że dostaniesz wsparcie na każdym etapie współpracy, począwszy od wyjaśnienia tego jak składać zamówienia w sklepie internetowym (szczególnie po raz pierwszy). Jeśli przekonasz się o skuteczności produktów Faberlic i będziesz chciała (chciał) przejść do kolejnego etapu rozwoju jakim jest budowa własnego zespołu, możesz liczyć na wsparcie z naszej strony. Rejestrując się w Faberlic poprzez link na tej stronie masz pewność, że dołączasz do grupy menedżerów, która zawodowo zajmuje się biznesem.

Co dalej po rejestracji?

Po rejestracji możesz być:

KLIENTEM UPRZYWILEJOWANYM, który robi zakupy w sklepie internetowym kiedy chce i za ile chce. Już od zamówienia na kwotę 70zł otrzymuje 20% RABATU i GRATISY od Faberlic.

KONSULTANTKĄ, która kupuje produkty dla siebie, rodziny, znajomych z rabatem minimum 20 do 26% i otrzymuje GRATISY od Faberlic.

LIDEREM, który zaprasza do Faberlic innych ludzi. Może to być zajęcie dodatkowe lub praca stała. Średnio przy obrocie twojego zespołu na kwotę 20 tys. zł po cenach katalogowych twój zarobek wyniesie 2,5 tys. zł. Na każdym etapie rozwoju możesz liczyć na wsparcie i pomoc z naszej strony.

Do kogo skierowana jest oferta FABERLIC Polska?

Na co dzień korzystamy z kosmetyków, kupujemy chemię gospodarczą, środki czyszczące do kuchni i łazienki, środki czyszczące i dodatki do samochodu, produkty dla zdrowia, ubrania itp. Wszystkie te produkty i wiele innych znajdziesz w szerokie ofercie Faberlic. Po co więc tracić czas na tradycyjne zakupy w markecie skoro swój sklep możesz mieć pod ręką. Kiedy się zarejestrujesz w sklepie internetowym Faberlic Polska otrzymasz dostęp do zniżek, przywilejów oraz innych ofert, które przygotowuje Faberlic dla swoich klientów. Bez wychodzenia z domu, siedząc wygodnie w fotelu zamówisz wszystkie te produkty, których używasz na co dzień.

Jakie będę mieć korzyści z rejestracji w FABERLIC Polska?

Program 9 kroków dla nowych klientów

Zarabiaj z FABERLIC Polska

Czy muszę regularnie składać zamówienia?

Nie ma obowiązku robienia zamówień i kupowania w każdym katalogu. To Ty decydujesz, w którym katalogu robisz zakupy i na jaką kwotę. Jednak regularne składanie zamówień ma swoje zalety gdyż możesz uczestniczyć w programach lojalnościowych promujących aktywność.

Jak opłacę zamówienie?

Twoje paczki z zakupami dostarczane są pod wskazany adres przez firmę kurierską DPD. Masz do wyboru dwie formy płatności. Płatność z góry przelewem po złożeniu zamówienia lub płatność za pobraniem kurierowi w czasie odbioru paczki.

Jaki jest koszt dostawy zamówionych kosmetyków?

W poniższej tabelce znajdziesz koszt dostawy kosmetyków w zależności od wielkości zamówienia do wszystkich krajów UE.

Jak mogę zrezygnować?

Nie trzeba wykonywać żadnych dodatkowych czynności. Jeżeli w 9 kolejnych okresach katalogowych nie złożysz zamówienia, twoje konto automatycznie zostanie usunięte z bazy danych firmy Faberlic.

Dlaczego podanie poprawnych danych przy rejestracji jest ważne? 

Wpisanie poprawnego imienia i nazwiska pozwoli na ewentualny zwrot środków finansowych w razie konieczności. Poprzez adres email Faberlic wysyła aktualne dane o statusie zamówienia oraz informacje o bieżących promocjach. Kurier dostarczając paczkę kontaktuje się z tobą w dniu dostawy paczki dzwoniąc na podany w czasie rejestracji numer telefonu. Właściwy adres pozwoli na ustalenie sposobu dostawy zamówienia.

Jak złożyć zamówienie? Instrukcja krok po kroku.